Květen 2009

Pošli posli (mail)

20. května 2009 v 16:17 | Ranga |  Politika

Pošli posli (mail)


Až dostaneš volební lístky, tak na volební lístek ČSSD napiš "FUCK" a nalep # ho na viditelné místo. Pokud tuto zprávu pošleš do voleb nejméně deseti # lidem, tak Česká Republika bude mít za 15 let životní úroveň jako Rakousko.
# Pokud tuto zprávu nikomu nepošleš, tak tvoje děti budou do konce Života # platit úroky ze státního dluhu a žrát kořínky, které Ti ucpou střeva a časem způsobí chronické onemocnění , možná i rakovinu, na jejíž nejmodernější léčbu nebudou peníze, protože jediná zdravotní pojišťovna v zemi to neutáhne, a každý rok budou v rozpočtu chybět vybrané poplatky ve výši 8 miliard. Proč solidárně přispívat 30 Kč do zdravotnictví na špičkovou péči, kterou budu už zítra potřebovat taky a nebo moji blízcí, když mám chuť na řízky a klobásy, vykouřit si krabičku cigaret, dát si deset piv, přečíst si Blesk a večer zakončit fotbalem, jehož výsledek byl koupen předem, nebo seriálem Růžová zahrada, kde platí zásada každý s každým, pacienti pořád stejní a hlavně špičkové chirurgické zásahy levou zadní a s úsměvem, nejlépe s psychologickou radou do života. Hlavně jenom ne realita, ta bolí! Pohádky, sliby a lži o tom, že bez práce jsou koláče, že prázdný hrnec nemusí být prázdný, vždycky je přece někdo koho můžu obrat, že žít na dluh je normální a nerespektovat zákony a právo je hrdinnský čin!
Já napišu "FUCK", protože tvrdit, že výplata třináctých důchodů, zvyšování rodinných přídavků a zvyšování podpor v nezaměstnanosti je v době krize správné řešení, může jen psychicky narušený jedinec, člověk s nedokončeným základním vzděláním a nebo ten, kdo zabije i vlastní matku ( nebo kočku )jen, aby se dostal k moci. Komu tady jde proboha o budoucnost kohokoliv , třeba i vlastních dětí, když můžu říst hezky česky " po mě potopa!"

Z toho jsem nemohla!!!!!!!!!!:)