Listopad 2014

Oliver a James Phelps

20. listopadu 2014 v 12:28 | Ranga |  Herci

Oliver a James Phelps


Posláno: 14.8. (3. pokus), 3 fotky, SAE, IRC, do agentury
Obdrženo: 18.11., 3 podepsané fotky + jedno milé věnování zezadu

-herci z HP

Konečně! To by mě zajímalo, kam se ty původní dopisy ztratily...

P.S. Bůhvíproč mi ten obrázek nejde otočit.

PhDr. Marta Foučková

9. listopadu 2014 v 16:58 | Ranga |  Ostatní

PhDr. Marta Foučková

Měla jsem to štěstí, že jsem se 8.11. mohla zúčastnit přednášky doktorky Marty Foučkové, známé psycholožky a objevitelky hlubinné terapie. Přednáška trvala cca 3 hodiny. Paní doktorka nám na začátek řekla něco ze své knihy, následně nás provedla dvěma meditacemi (což vřele doporučuji), o přestávce se laskavě podepisovala, následně zodpovídala všechny naše otázky vhozené do košíčku a celou přednášku jsme nakonec zakončili ještě jednou meditací.

Knihy Jsem a Já jsem opravdu vřele doporučuji těm, co mají v životě nějaké problémy (strachy, fobie, deprese, úzkosti, zdravotní problémy všeho druhu, partnerské nezdary atd.) a co hledají smysl života, nevědí kudykam, nebo se zajímají o životě po životě, minulými životy nebo jen ezoterikou. Celá její filosofie je postavená na Bohu a Kristu, na vnitřní síle, kráse, moudrosti a lásce. Takže i věřící se nemusí bát přečíst si knihy.

Musím říct, že ty meditace jsou opravdu neuvěřitelné. Není to nic těžkého. Jen je třeba se úplně otevřít, koncentrovat a přijímat energii. Měla jsem pocit, jako kdybych byla mimo své tělo a přitom jsem byla při vědomí. Prozážilo mě teplo, zapomněla jsem na bolest a usmívala jsem se jako sluníčko. :-) Upřímně doufám, že se mi podaří meditovat i doma, protože se cítím skvěle.

P.S. byla velice milá, podepsala mně knížku s věnováním a také jednu pro mamku.

http://www.martafouckova.cz/