Srpen 2017

Karlovy Vary

21. srpna 2017 v 16:59 | rangaf |  Ostatní
herečky Jitka Schneiderová, Jana Plodková a režisérka Helena Třeštíková osobně na KVFF

Poprvé na KVFF. Konečně! Plánovali jsme Karlovy Vary snad už 5 let a nakonec to letos vyšlo. Potkala jsem strašnou spoustu osobností, ale troufla jsem si požádat podpis jen tři dámy. S paní Jitkou mám i fotku, sice děsivou, ale aspoň byl zážitek. Nelituju. Ty dva dny jsem si parádně užila, přestože jsem nezahlédla žádnou zahraniční star, z festivalu jsem odížděla šťastná jak blecha :-).

Viděla jsem: Thoma Artwaye, Jakuba Žáčka, Davida Kollera, Jana Stivína, Zuzanu Fialovou, Emílii Vašáryovou, Vladimíra Míšíka , Michaela Kocába, Jakuba Prachaře s Agátou Hanychovou (a k nim bulvárních novinářů jak much :-)), Petra Maláska s Danou Morávkovou, ...

Jitku Schneiderovou jsem potkala po besedě na autogramiádě. Šla jsem zrovna kolem na záchod a když jsem přišla, začala se zrovna podepisovat, tak jsem se odvážně nacpala do řady. Mamka mě vyfotila, ale ta fotka je nepublikovatelná. Každopádně jsem překvapila samu sebe a bezmyšlenkovitě jsem ji s dovolením objala. Byla moc milá.


Janu Plodkovou jsem potkala na procházce před červeným kobercem, tam jsem ji ještě nestihla požádat. Následujícího dne jsem ji zahlédla celou načančanou před premiérou nějakého filmu, vmísila jsem se zpocená a s baťohem do hloučku oblečených v róbách, bylo tam strašně lidí, zrovna s někým mluvila, pak si mě všimla a mile se na mě usmála. Jenom jsem se modlila, aby tam nebyl nějaký mnou nepoznaný další umělec, raději jsem rychle vycouvala, aby nebyl trapas :D.


To nejlepší na konec. Když už jsme mířili k autu, na promenádě jsem minula vysokou ženu s dlouhou šálou, která mluvila s nějakým elegánem, ihned mi problesklo, že by to mohla být Helena Třeštíková. Nenápadně jsem se přiblížila a počkala, až domluví. Říkala jsem si, teď by bylo vtipný, kdyby to nebyla ona, ale naštěstí jsem se nezmýlila. :-)


Pokud bude nějaké příště, slibuju, že budu odvážnější a pokusím se jich odchytit více. Zatím jsem se jen rozkoukávala :D.

Sophie McShera

21. srpna 2017 v 15:43 | rangaf |  Herečky

Sophie McShera

Posláno: 14.6., 3 fotky + SASE, do agentury
Obdrženo: 6.7., 3 fotky podepsané (jedna společná poslaná obratem k podpisu Lesley Nicol)

- herečka, např. Downton Abbey, Popelka


Phyllis Logan

21. srpna 2017 v 15:39 | rangaf |  Herečky

Phyllis Logan

Posláno: 14.6., 3 fotky + SASE, do agentury
Obdrženo: 4.7., 3 podepané fotky (včetné té, kterou již dříve podepsal Jim Carter)

- herečka, např. Downton Abbey, Tajnosti a lži


Jim Carter a Phyllis Logan je moje oblíbená dvojce v Downtonu, takže velká spokojenost! A na té fotce vypadají podpisy moc dobře :-).