Září 2017

Miranda Hart IN PERSON

18. září 2017 v 18:14 | Ranga |  Herečky

Miranda Hart IN PERSON


Co vám budu vykládat, měly jsme s kámoškou neuvěřitelnou kliku. Obě jsme "massive fans" Mirandy Hart - komičky, spisovatelky, herečky, známé ze sitcomu Miranda, seriálu Call the Midwife či komediálně špionážního filmu Spy. Nemohly jsme si tudíž nechat ujít muzikál Annie v Picadilly Theatre, když už jsme se jako parta čtyř holek vypravily konečně do Londýna. (Říkejte si, co chcete, ale jako by zasáhl osud - jaká je pravděpodobnost, že vaše oblíbená herečka bude zrovna hrát na West Endu v době, kdy se tam poprvé v životě ukážete?!!!)


Ale byly to nervy! Koupily jsme si ty nejlevnější vstupenky za 25 liber do nejposlednější řady a počítaly dny. V průběhu prázdnin jsem ji několikrát stalkovala přes Twitter a málem mě kleplo, když vystoupení párkrát zrušila kvůli nemoci.


Pak ale nadešel den D - 15. 9. v 19:30 jsme seděly na svých místech jako na trní. V Picadilly mě velmi potěšili, protože jsme si za libru mohly půjčit dalekohled, takže jsme viděly každičký detail jako ti v prvních řadách. A že se bylo na co koukat! Annie už jsem znala z televizního zpracování s Cameron Diaz, takže jsem měla písně naposlouchané. Moc se mi líbilo i divadelní podání. Všichni hráli profesionálně, dokonce i ten živý pes, a Miranda byla prostě "hilarious" jako vždy. Na konci jsme si s celým hledištěm zazpívaly Tommorow, až se mi skoro vehnaly slzy do očí.


Po děkovačce jsme s Alčou utíkaly rychle na záchod (too much information) a chtěly jsme se tam ještě trochu ohřát, protože klimatizace jela na plný pecky. Počítaly jsme s tím, že jí to bude chvilku trvat, než se odlíčí atd. Nemohly jsme se ale mýlit víc. Když jsme tak po deseti minutách vycházely, už byla u stage door pořádná fronta. Neváhaly jsme a narvaly se do davu.

Říkala jsem si, že ani nemá cenu vytahovat fotku, Alča pouze točila na foťák. Nejprve vycházeli ostatní herci, kteří se sem tam podepsali, a rychle se snažili dostat z hloučku domů. Když se objevila Miranda, popadla mě hysterie :D, a fotku jsem přeci jen vyndala a podala Aleně (je holt vyšší). Tak jsme se krásně nacpaly na lidi (ještěže jsou Britové slušní :D). Když se Miranda ocitla před námi, protlačila jsem Alču za batoh dopředu, ona se natáhla jak Dlouhý přes čtyři řady lidí, v jedné ruce foťák, v druhé fotku. Mezitím mě sprdla nějaká malá tlustá ženská, která mimochodem zabírala dost místa: "You are pushing!" Načež jsem ji česky odvětila: "No a?" (Pardon, zním jako totální ignorant, ale bylo to silnější než já :D). Zahlédla jsem, jak Miranda podepisuje blízko a pak nás přešla. Alča se stáhla. Tak ji chci utěšit, nevadí, že to nevyšlo. A ona v ruce držela podepsanou fotku!!! Strašná haluz. Miranda se podepsala max. 10 lidem a my byly mezi nimi. Neuvěřitelné. Jo, asi ta naše neoblomnost a agresivita zabraly :D. (Ne, vážně se omlouvám).Potom se ještě dostala přede mě, kde stáli docela malí lidi, takže jsem ji mohla zřetelně vidět. Podívala se mým směrem, usmála se a zamávala se slovy: "Hi guys!" Nemusím vám vykládat, že jsem nebyla schopná slova. Následně nastoupila do taxi.


Ten večer jsme byly snad nejhlasitější holky v celém Picadilly. :D


P. S. Jak vidno z fotky, stihla se podepsat jen M se srdcem a s x - nevzala si totiž nabídnutý fix, podepisovala propiskou, což moc nejde. Ale i tak jsem ráda. Hlavně že jsem ji viděla naživo.

Vůbec celý výlet nám krásně vyšel. Počasí, WB studios, minul nás teroristický útok - uf, ale cítili jsme v metru zápach, protože jsme zrovna přestupovaly na Baker Street (asi to tam nějak zaválo), památky, Sky Garden, divadlo, nákupy. Nejlepší dovolená vůbec!